Informacje o bieżącej działalności

Informacje o bieżącej działalności

Kiermasz Adwentowy zakończony!
W tym roku trochę skromniejszy, ale udał się wspaniale!!!
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!!!
I….dziękujemy za zakupy, bo prawie wszystko zostało sprzedane. Planowana jest wymiana banerów reklamowych dla szkoły – będzie z czego dołożyć.
Jak zwykle nie zabrakło studzieńskich społeczników -na których zawsze można liczyć, ale były też nowe osoby, które chętnie się zaangażowały. Mimo słabszego odzewu na grupach klasowych, nikt nie zawiódł i wszystko wspaniale się udało. Bardzo dziękujemy za każde nawet najmniejsze zaangażowanie ze strony mieszkańców i Rady Rodziców. W pracy społecznej ważne jest każde pół godziny, każda pomoc, każde najmniejsze zaangażowanie. Dziękujemy młodzieży z kl. 8. Można zrobić wiele przy zaangażowaniu wielu. Nikogo nie wymieniam z imienia i nazwiska, chociaż było kilka osób, które były dosłownie motorem napędowym. Wszystkim serdecznie dziękujemy.
W imieniu
Stowarzyszenia Studzienna i
Rady Rodziców
Roman Wałach

 

Zebranie Prezydium RR w dniu 16.11.2020r

Zbliżają się kolejne terminy w naszym planie pracy RR – za niedługo powinny się odbyć zabawy Andrzejkowe, a potem obchody Św. Mikołaja.  Na dzień dzisiejszy po konsultacji z Panią dyrektor Prezydium RR podjęło decyzję o zachowaniu planowanych wydatków i realizację planu,  a jednocześnie przygotowaniu planu awaryjnego wynikającego z pandemcznych ograniczeń.
 
 1. Prawdopodobnie uda się zorganizować Zabawę Andrzejkową dla najmłodszych. Ewentualne zmiany i przesunięcie niewykorzystanych środków będą przedmiotem osobnych ustaleń. 
 
2. Obchody Św Mikołaja- jak zwykle planowane są paczki dla najmłodszych. Czyli przedszkole i kl. I-III. O formie przekazania paczek zdecydujemy pod koniec listopada, gdy będzie wiadomo, czy dzieci będą w szkole. Raczej nie uda się zorganizować zwyczajowego wyjścia do kina na okoliczność św Mikołaja dla klas starszych, stąd środki finansowe w preliminarzu wydatków zostaną rozdzielone i poczekają na lepsze czasy. 
 
3. Jest pomysł, aby Kiermasz Adwentowy zrobić w  okrojonej formie. Tylko jeden dzień bez biesiady na sali LKS. Osoby chętne do indywidualnego przygotowania ozdób proszę o zgłoszenie się do przewodniczących trójek klasowych. Mając wiedzę ile osób jest chętnych podejmiemy dalsze decyzje o zakupie materiałów na ozdoby i ewentualnej organizacji Kiermaszu Adwentowego. 
 
4. Nie został zorganizowany Dzień przedszkolaka. Środki zostały przesunięte na Andrzejki. 
 
Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone do skorygowanego preliminarza wydatków, który prześlemy również do Waszej akceptacji.