Dzień otwarty w ZSP nr 4

Dzień otwarty w ZSP nr 4

Po kilku dniach przygotowań nasza szkoła i przedszkole otworzyły swe drzwi dla obecnych i przyszłych przedszkolaków i uczniów. Już przed porannym wydarzeniem i dzień wcześniej dekorowaliśmy obejście i przeprowadzaliśmy ostatnie próby. O 9.30 do przedszkola przybyli pierwsi goście. Tam swe talenty zaprezentowały przedszkolaki z grupy „Smerfy” i „Biedronki”. Po występach Panie zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy – muzycznej bądź plastycznej. O 11.00 rozpoczęły się występy w szkole. Najpierw, nasi przyszli uczniowie, „Pracowite Pszczółki” z zerówki, zaprezentowały swoje umiejętności. Potem wystąpiła klasa 3 oraz tańczące dziewczyny z klas starszych. Zanim jednak wszyscy udali się na zwiedzanie szkoły i korzystanie z licznie przygotowanych atrakcji, odbyła się lekcja otwarta z udziałem uczniów klasy 3 oraz przyszłych uczniów klasy 1. Po lekcji rodzice mieli okazję porozmawiania z przyszłym wychowawcą swych pociech. Ciekawym pomysłem okazały się karty uczestnika, na których zwiedzające dzieci musiały zdobywać pieczątki. Wystarczyło tylko odwiedzić sześć punktów atrakcji, by zdobyć komplet stempelków gwarantujących słodki upominek. Oczywiście nie zabrakło również kawiarenki.


Comments are closed.