Dni Otwarte w ZSP nr 4

Dni Otwarte w ZSP nr 4

Dzisiaj nasza szkoła otworzyła drzwi dla wszystkich chcących poznać jej ofertę edukacyjną. Tegoroczne Dni Otwarte odbyły się pod hasłem wierszy naszego patrona Jana Brzechwy. Już przy samym wejściu gości witały „Kaczki Dziwaczki” zapraszające na nasz szkolny stragan. Pierwszym punktem programu był występ dzieci z grupy „Pracowite Pszczółki”, które zaprezentowały swoje umiejętności teatralne w inscenizacji wiosennej. Po przedstawieniu, przyszli uczniowie klasy pierwszej, mieli możliwość spotkania się z wychowawczynią, podczas gdy ich rodzice spotkali się z p. Dyrektor szkoły, w celu pozyskania szczegółowej informacji edukacyjnej. Po części oficjalnej zebrani goście mieli możliwość zwiedzenia sal lekcyjnych, poznania bazy dydaktycznej szkoły oraz porozmawiania przy filiżance kawy. Ponadto nasi mali goście mogli wziąć udział w różnego rodzaju zabawach, oczywiście tematycznie związanych z wierszami Jana Brzechwy. Szeroki program przyciągnął wielu odwiedzających. Dzieci i rodzice mogli przekonać się o bogatej ofercie naszej szkoły.

Comments are closed.