Dzień Bezpiecznego Internetu 2019

Dzień Bezpiecznego Internetu 2019

5 lutego odbył się w całej Polsce i 130 krajach świata Dzień Bezpiecznego Internetu  pod hasłem: „Działajmy razem!”.  Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu zachęca wszystkich do aktywnego uczestnictwa w współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia. W tym tygodniu wszystkie klasy ZSP nr 4 miały lekcje informatyki poświęcone  zagadnieniom DBI. Uczniom przedstawiono prezentację oraz filmy edukacyjne na ten temat. W czasie wspólnej dyskusji podkreślano, że Internet to narzędzie, które młodzi ludzie intensywnie wykorzystują do komunikacji, a dobre i pozytywne relacje są oparte na poszanowaniu drugiej strony.

Comments are closed.