Informacje o bieżącej działalności

Informacje o bieżącej działalności

Zebranie Prezydium RR w dniu 16.11.2020r

Zbliżają się kolejne terminy w naszym planie pracy RR – za niedługo powinny się odbyć zabawy Andrzejkowe, a potem obchody Św. Mikołaja.  Na dzień dzisiejszy po konsultacji z Panią dyrektor Prezydium RR podjęło decyzję o zachowaniu planowanych wydatków i realizację planu,  a jednocześnie przygotowaniu planu awaryjnego wynikającego z pandemcznych ograniczeń.
 
 1. Prawdopodobnie uda się zorganizować Zabawę Andrzejkową dla najmłodszych. Ewentualne zmiany i przesunięcie niewykorzystanych środków będą przedmiotem osobnych ustaleń. 
 
2. Obchody Św Mikołaja- jak zwykle planowane są paczki dla najmłodszych. Czyli przedszkole i kl. I-III. O formie przekazania paczek zdecydujemy pod koniec listopada, gdy będzie wiadomo, czy dzieci będą w szkole. Raczej nie uda się zorganizować zwyczajowego wyjścia do kina na okoliczność św Mikołaja dla klas starszych, stąd środki finansowe w preliminarzu wydatków zostaną rozdzielone i poczekają na lepsze czasy. 
 
3. Jest pomysł, aby Kiermasz Adwentowy zrobić w  okrojonej formie. Tylko jeden dzień bez biesiady na sali LKS. Osoby chętne do indywidualnego przygotowania ozdób proszę o zgłoszenie się do przewodniczących trójek klasowych. Mając wiedzę ile osób jest chętnych podejmiemy dalsze decyzje o zakupie materiałów na ozdoby i ewentualnej organizacji Kiermaszu Adwentowego. 
 
4. Nie został zorganizowany Dzień przedszkolaka. Środki zostały przesunięte na Andrzejki. 
 
Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone do skorygowanego preliminarza wydatków, który prześlemy również do Waszej akceptacji.