Filmowe zaproszenie do podjęcia nauki w ZSP nr 4 w Raciborzu

Najlepsza szkoła dla Twojego dziecka.

ul. Bojanowska 5-7 47-400 Racibórz tel.: 32 415 50 48 www.zsp4-raciborz.pl

SZKOŁA NA DWA JĘZYKI JUŻ OD PRZEDSZKOLA
W naszej placówce uczymy przez immersję.
Zaczynamy od wprowadzania elementów prostej komunikacji, a w klasach 1-3 zwiększamy liczbę godzin języka niemieckiego.
PRZYJAZNA ATMOSFERA
ZSP 4 to niewielka placówka w spokojnej dzielnicy Raciborza w której panuje rodzinna atmosfera, a nauka odbywa się w kameralnych klasach. W naszej szkole dbamy o dobrą atmosferę. Niewielkie grupy i przyjazna przestrzeń to atut naszej placówki.
NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE
Szkoła dysponuje bogatym wyposażeniem, dzięki czemu dzieci uczą się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii takich jak tablice multimedialne, które zapewniają interaktywne zaangażowanie uczniów.
UCZYMY, BAWIMY, WYCHOWUJEMY
Szkoła na dwa języki już od przedszkola!
Tu stawiamy na rozwój, zabawę i zdobywanie umiejętności przydatnych w codziennym życiu. U nas Twoje dziecko zdobędzie wiele cennych umiejętności, które przydatne będą w codziennym życiu.
Szkoła na dwa języki już od przedszkola!
CZEKAMY NA TWOJE DZIECKO!

ul. Bojanowska 5-7 47-400 Racibórz tel.: 32 415 50 48 www.zsp4-raciborz.pl