Tydzień Książki z „Jeżycjadą” M. Musierowicz

Tydzień Książki z „Jeżycjadą” M. Musierowicz

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Raciborzu w dniach 23.04 – 27.04.18 obchodzono Tydzień Książki pod hasłem „Tydzień Książki z „Jeżycjadą” M. Musierowicz”. Nauczyciele codziennie przez 10 minut czytali swoim uczniom na lekcji fragment powieści „Kłamczucha” lub „Szósta Klepka” M. Musierowicz. Dzieciom bardzo podobało się czytanie na matematyce, fizyce czy przyrodzie…
Uczniowie brali również udział w różnych konkursach plastycznych. Wykonali prezentacje na temat życia i twórczości pisarki, zaprojektowali własną okładkę ulubionej książki, napisali dzienniki lektur. Ostatniego dnia wszyscy uczniowie i nauczyciele przebrali się za ulubionych bohaterów bajkowych. Wspólnie bawiono się wesoło na podwórku i prezentowano swoje stroje. Najciekawsze przebrania zostały nagrodzone dyplomami i słodkimi upominkami.

Comments are closed.