Walentynki w grupie „Pracowite Pszczółki”

Walentynki w grupie „Pracowite Pszczółki”

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

14 lutego był dla dzieci z grupy „Pracowite Pszczółki” prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: uczestniczyły w zabawach integracyjnych ze śpiewem, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie opaskami z serduszkiem. Nie zabrakło oczywiście sercowych prac plastycznych, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka. Walentynki w starszakach  z pewnością można zaliczyć do udanych. Był to dzień miłych wrażeń.

Comments are closed.