Walentynki w grupie „Biedronki”

Walentynki w grupie „Biedronki”

W dniu świętego Walentego
nic nie może dziać się złego,
nikt nie może się dziś złościć,
bo dziś nadszedł dzień miłości…
Mamy dzisiaj Walentynki
święto chłopca i dziewczynki.
Takich co to się kochają
no i sobie też ufają.

14 lutego „Biedronki” świętowały Walentynki. W tym dniu każde dziecko otrzymało czerwoną czapeczkę ze słodką niespodzianką. Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich pojęć jak szczęście, miłość, przyjaźń. Po zapoznaniu dzieci z tradycją tego święta, wszystkie wspólnie uczestniczyły w zabawach ruchowych, plastycznych i integracyjnych, a we wszystkich zajęciach dominowały serduszka i kolor czerwony. Do domu zabrały „Serca-Biedronki”, które same przygotowały, aby podziękować rodzicom za ich miłość, troskę i uwagę, jaką codziennie obdarzają swoje pociechy.

Comments are closed.