DZIEŃ KOTA W GRUPIE BIEDRONEK

DZIEŃ KOTA W GRUPIE BIEDRONEK

21.02.2018 dzieci z grupy Biedronki uczestniczyły w obchodach „Światowego Dnia Kota”. W tym dniu przedszkole zamieniło się w kocią krainę „Kocimiałkoci”, gdzie cały dzień świeciło słońce a w kranach zamiast wody płynęło białe mleko. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych, dzięki którym odkrywały jakimi wielkimi łasuchami są kotki. Rozwiązywały zagadki oraz układały „Kocie puzzle”. Brały udział w konkursach: „Łakome kotki”, „Sprytne kocury” , „Uciekaj myszko do dziury”. Ugościliśmy również p.Dominikę z biblioteki, która przyniosła wiele książek , w których bohaterem był kot, oraz wysłuchaliśmy jednej z nich o tajemniczym życiu „Kici- Koci”. Dzień pełen uśmiechów i radości zakończyliśmy pamiątkowymi zdjęciami, wręczeniem dyplomów oraz odznak „Sprytnego Kocura”.

Comments are closed.