Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 – „Działajmy razem”

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 – „Działajmy razem”


We wtorek 9 lutego w całej Polsce obchodzony będzie Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).  Już po raz 16 nasz kraj przyłącza się do tego międzynarodowego święta, w którym uczestniczy 130 państw z całego świata.
DBI 2021 odbywa się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Podczas najbliższych obchodów chcemy zachęcić wszystkich do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia. Podczas nadchodzącego tygodnia na lekcjach informatyki we wszystkich klasach ZSP nr 4 zostanie szczegółowo omówiona tematyka działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

 

Comments are closed.