Nasz kolejny talent, tym razem sportowy, to Nicole Jendrzejczyk

Nasz kolejny talent, tym razem sportowy, to Nicole Jendrzejczyk

Nicol gra w piłkę nożną od 7 lat. Kolejno w: LKS Studzienna – 2 lata, LKS Tworków – 2 lata, KS Unia Racibórz – obecna drużyna (od sierpnia 2016). Obecna drużyna KS Unia Racibórz jest drużyną, w której Nicol jest jedyną grającą dziewczyną. Trenerem drużyny jest Dariusz Binek, który stara się zorganizować Nicol przejście do SWD Wodzisław (żeńska drużyna). To właśnie on częściowo stoi za sukcesami naszej piłkarki. Oczywiście pierwszym ojcem sukcesu Nicol jest jej tata, który od najmłodszych lat zabierał ją na mecze piłki nożnej.
Największy jej sukces to powołanie na zgrupowanie Zimowej Akademii Młodych Orłów w Bydgoszczy. Życzymy Nicol wielkich sukcesów sportowych oraz spełnienia piłkarskich marzeń.

Comments are closed.