Przegląd piosenki niemieckiej – Kinderliederfestival 2018

Przegląd piosenki niemieckiej – Kinderliederfestival 2018

27 kwietnia był dla mnie, czyli Kariny, Slaviny, Thomasa oraz Armina z grupy Pracowitych Pszczółek, dniem szczególnym. Wzięliśmy udział w międzyprzedszkolnym przeglądzie piosenki niemieckiej – Kinderliederfestival 2018 w Tworkowie. Oprócz nas na scenie wystąpiło jeszcze 9 innych grup. My zaśpiewaliśmy piosenkę o wiośnie „Immer wieder kommt ein neuer Fruhling”. Nasz występ został nagrodzony gromkimi brawami, a każdy z nas otrzymał dyplom oraz nagrody rzeczowe. W przerwach między występami świetnie się bawiliśmy tancząc do znanych nam piosenek. Później za pomocą magicznej różdżki i zaklęcia wraz z czarodziejem przenieśliśmy się do krainy magii i czarów. Trochę magii, dużo sztuczek i jeszcze więcej wyobraźni a na naszych buziach malował się uśmiech i niedowierzanie. Ten pełen wrażeń dzień zakończyliśmy poznając nowych kolegów przy wspólnym jedzeniu pysznych tostów z serem
Cóż to było za przeżycie…es war wunderschön!


Comments are closed.