Wyprawka dla uczniów klasy pierwszej

Wyprawka dla uczniów klasy pierwszej


Plecak, piórnik (w nim kredki, 4 naostrzone ołówki, temperówka, gumka, linijka, klej, nożyczki)

Buty na zmianę

Worek na tenisówki na wf. Na wf biały t-shirt, tenisówki, czarne albo granatowe spodenki.

Strój apelowy biała koszula, granatowa albo czarna spódniczka-dziewczynki, biała koszula, granatowe albo czarne spodnie.

Teczka plastyczna ( blok rysunkowy format A4, blok techniczny format A4, farby plakatowe lub akwarelowe, pędzelki, kubeczek na wodę-podczas malowania farbami, papier kolorowy, plastelina, flamastry, kredki świecowe lub pastelowe)

Dwie teczki na gumkę (jedna będzie przeznaczona na prace plastyczne, druga na prace pisemne)

Patyczki do liczenia, liczydło Zeszyt w cienką linię do edukacji polonistycznej, zeszyt w kratkę do edukacji matematycznej, zeszyt w kratkę do edukacji przyrodniczej, zeszyt w kratkę do edukacji muzycznej, zeszyt w kratkę, który będzie zeszytem do korespondencji. Zeszyty, piórnik, teczki, teczki plastyczne, bloki, papier kolorowy bardzo proszę, aby były podpisane.

Comments are closed.