Języki obce nie są mi obce

Języki obce nie są mi obce

VII Powiatowy Konkurs Językowy „Języki obce nie są mi obce”  w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych w II LO.

Konkurs skierowany był do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z Raciborza, Powiatu Raciborskiego i powiatów ościennych. Uczestnicy, którzy przystąpili do VII Powiatowego Konkursu Językowego „Języki obce nie są mi obce”, zmagali się z zadaniami, krzyżówkami i łamigłówkami z języka angielskiego i niemieckiego.  Do konkursu zgłosiło się 40 uczniów ze szkół raciborskich i powiatu raciborskiego:  SP nr 1, SP nr 4, SP nr 3, SP nr 5, SP nr 8, SP nr 15, SP nr 18, Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 8, SP Kornowac, SP Krzanowice, SP Kuźnia Raciborska, SP Maciowaksze, SP Nędz, SP Pietrowice Wielkie, SP Rudnik, SP Rudy, SP Tworków, SP Zabełków, ZSP nr 2, ZSP nr 4.

 

Comments are closed.