Dzień otwarty w ZSP nr 4

Dzień otwarty w ZSP nr 4

Dzisiaj w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Przyszli pierwszoklasiści wraz ze swoimi rodzicami mogli dowiedzieć się więcej na temat naszej szkoły oraz zobaczyć klasy. Podczas zapoznawczego spaceru po szkole pani Dyrektor przedstawiała wybrane propozycje edukacyjne szkoły. Na dobry początek przyszli uczniowie mieli możliwość zintegrowania się z przyszłym wychowawcom. Następnie dzieci wraz z rodzicami udały się na salę gimnastyczną, gdzie odbywały się zajęcia pokazowe z gimnastyki. Po tych zajęciach lekko, ale pozytywnie zmęczeni ruszyli w dalszą podróż po szkole. Kolejnym przystankiem były zajęcia muzyczne, podczas których dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi muzyczni artyści grając na bum bum rurkach. Z tych zajęć dzieci wyszły wyposażone w własnoręcznie wykonane grzechotki. Po zajęciach muzycznych była pora na zajęcia plastyczno-językowe. Tam nasi milusińscy tworzyli własne Czerwone Kapturki oraz układali Kapturkowe rozsypanki. Na finał każdy uczestnik Dnia Otwartego mógł sobie zrobić zdjęcie w naszej foto budce. Ten dzień nie byłby taki udany, gdyby nie uczniowie z klas 6-8, którzy w ramach działań Szkolnego Koła Wolontariatu zaangażowali się w pomoc swoim wychowawcom. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i do zobaczenia we wrześniu.

Comments are closed.