Konkurs języka angielskiego – Spelling Bee!

Konkurs języka angielskiego – Spelling Bee!

Czyli jak Marta i Wiktoria K. (nasze czwartoklasistki) w literowaniu angielskich słów na miejskiej arenie rywalizowały! 16 kwietnia reprezentanci ośmiu szkół podstawowych wzięli udział w konkurencjach sprawdzających biegłość w posługiwaniu się angielskim alfabetem. W Szkole Podstawowej nr 4 po raz szósty spotkali się uczniowie klas czwartych, aby rywalizować o miano najlepszego w literowaniu słów po angielsku w konkursie Spelling Bee. O bardzo dobrym przygotowaniu uczestników może świadczyć fakt, że w dogrywce wzięło udział sześciu spośród szesnastu uczniów, którzy zmierzyli się z trzema konkurencjami. Zadania do wykonania obejmowały literowanie wylosowanych słów, zapisywanie usłyszanych wyrazów oraz nazwanie i przeliterowanie przedmiotu z wylosowanego obrazka. Zmagania zakończyły się po długo trwającej i zaciekłej dogrywce.
Pierwsze miejsce wywalczył Michał Muchorowski z ZSP1, drugie miejsce zajęła Anna Kelner z ZSP1, a trzecie nasza Marta BedrunkaZwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez radę Rodziców SP4, a pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki. Bardzo Wam dziewczyny gratulujemy!


Comments are closed.