Rekrutacja do szkoły

Już 6 marca  rusza  rekrutacja  do  klas  1 szkół  podstawowych.

Termin składania wniosków o przyjęcie do szkół podstawowych na rok szkolny 2023/2024 to 6-14 marca (termin w postępowaniu uzupełniającym to 2-5 maja).

Wraz z wnioskiem należy złożyć dokumenty potwierdzające spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych zostaną ogłoszone 4 kwietnia 2023 roku (23 maja dla postępowania uzupełniającego). Po ogłoszeniu listy zakwalifikowanych kandydatów rodzic musi potwierdzić chęć zapisania dziecka do szkoły w dniach 5-7 kwietnia, a w przypadku postępowania uzupełniającego od 24 do 26 maja.

Ostateczna lista przyjętych i nieprzyjętych kandydatów zostanie ogłoszona w dniach 12 kwietnia i 30 maja 2023 roku.

Poniżej wniosek o przyjęcie do 1 klasy na rok 2023-2024