Wszystkie przedszkola dają dzieciom możliwość uczenia, ale tylko nasze przedszkole daje dzieciom możliwość uczenia się więcej niż jednego języka. Dwujęzyczność, bo o tym mowa, zwiększa zdolność dzieci do kreatywnego i elastycznego myślenia, a także rozwijania umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych. Co więcej, wielojęzyczne dzieci stają się wszechstronnymi, pewnymi siebie uczniami i obywatelami świata.

W wieku przedszkolnym dzieci intensywnie rozwijają poczucie inicjatywy i kreatywności. Są ciekawi otaczającego ich świata i nauki. Nasze przedszkole daje im możliwości do tworzenia i komunikowania się za pomocą różnych mediów. Technologie cyfrowe takie jak tablice multimedialne i magiczne dywany, zapewniają im jeszcze większe możliwości demonstrowania swojej kreatywności i uczenia się. Narzędzia technologiczne i media interaktywne to nie tylko czas przed ekranem komputerowym, to przede wszystkim aktywny sposób zdobywania wiedzy i umiejętności.

Przedszkolakom zapewniamy również opiekę specjalistów, obejmującą szeroki zakres wsparcia udzielanego przez psychologa, logopedę, pedagoga, czy pedagoga specjalnego. Już wkrótce będzie również możliwość skorzystania z pomocy specjalisty SI w pracowni integracji sensorycznej, w której dzieci uzyskają pomoc w nauce korzystania ze wszystkich zmysłów – czyli dotyku, węchu, smaku, wzroku i słuchu.

Położenie naszego przedszkola, nowoczesny i bogato wyposażony plac zabaw, a także planowana budowa wielofunkcyjnego boiska szkolnego i zbliżający się gruntowny remont budynku przedszkola, to tylko nieliczne powody, dla których dzieci powinny uczęszczać do naszej placówki.

W naszym przedszkolu każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Naszym celem jest zaspokojenie fizycznych, społecznych, intelektualnych i emocjonalnych potrzeb każdego dziecka, przy jednoczesnym promowaniu chęci uczenia się przez całe życie. Nasze przedszkolaki rozwijają się i zdobywają pewność siebie w bezpiecznym i stymulującym środowisku. Istotna część tego, co nas wyróżnia, to nasze podejście stawiające dziecko na pierwszym miejscu, nasza globalna perspektywa i ciepła atmosfera.