Wyprawka szkolna dla klasy I

1. Zeszyty:
    1. 4 zeszyty w kratkę: 16-kartkowy
    2. 4 zeszyty w trzy linie 16-kartkowy (z czerwono-niebieskimi liniami bez marginesu)
  2. Bloki
    1. 2 rysunkowe białe A4
    2. 2 techniczne białe A4
    3. 2 techniczne kolorowe A4
    4. techniczny biały A3
    5. techniczny kolorowy A3
  3. Plastelina – 1 paczka (naturalne kolory)
  4. Wycinanka (kolorowe, mogą być ozdobne, brokatowe, jednak proszę, aby nie były samoprzylepne)
  5. Pędzel gruby i cienki
  6. Farby plakatowe (12 kolorów w kubeczkach)
  7. Kredki ołówkowe
  8. Kredki świecowe
  9. Nożyczki (specjalne dla dzieci leworęcznych)
  10. 3 Kleje w sztyfcie
  11. 3 Tekturowe teczki na gumkę(podpisane)
  12. Piórnik wyposażony w 2 ołówki, kredki, pisaki w 4 kolorach (cienko piszące lub kolorowe cienkopisy), linijkę 20 cm, temperówkę, gumkę
  13. Bibuła (3 szt. różne kolory)
  14. Bidon i śniadaniówka
  15. Kostium gimnastyczny -biały podkoszulek, ciemne spodenki, obuwie sportowe na białych podeszwach (np. typu halówki) –wszystko podpisane w worku gimnastycznym
  16. Strój galowy (biała bluzka/koszula, ciemne spodnie/spódnica)
  17. Obuwie na zmianę w worku. Nie ma konieczności zakupu dodatkowych butów na wychowanie fizyczne.

Podręczniki i ćwiczenia (z wyjątkiem religii) są bezpłatne. Dzieci otrzymają je w szkole, w pierwszym tygodniu nauki. Proszę o obłożenie i podpisanie podręczników, ćwiczeń i zeszytów.
    Wyprawkę ucznia należy przynieść do klasy w pierwszym tygodniu nauki (najlepiej w grubej, sztywnej teczce A4) bloki A3 osobno.
    Informacja dotycząca podręczników do religii do kl. I na rok szkolny 2021/2022 będzie podana stronie internetowej szkoły.